Adam NERGAL Darski – akcja Ordo Blasfemia i walka o sekularyzację! Nergal opowiada mi o swojej kampanii

Adam NERGAL Darski – akcja Ordo Blasfemia i walka o sekularyzację! Nergal opowiedział mi o swojej społeczności, której celem jest definitywny rozdział państwa od kościoła. Ten destrukcyjny związek, który promowany jest jako jedyny sposób i sensowny przez polityków obozu przyczynia się do nękania myślących inaczej.

Nergal walczy o sekularyzację

Nergal walczy o sekularyzację, ponieważ jest nowa z ofiar przepisu, który umożliwia karanie za tak zwaną obrazę uczuć religijnych. Czy swojej zaprosił wielu znanych i lub artystów, którzy współtworzą ten projekt i akcje Ordo Blasfemia. Adam Nergal Darski był moim gościem w radiu – rozmawialiśmy o swoich przejściach i przygodach w sądach, które od lat orzekają bezwzględne kary za posiadanie poglądów poglądowych.

Ordo Blasfemia – Kampania ruszy już w maju 2021 roku

Ordo Blasfemia – kampania promująca akcje ruszy już w maju 2021 roku. Jak zapowiada Adam Nergal Darski na rzecz promocji jego rozwoju rusza pełną parą już w najbliższym czasie. Artysta prowadzi również zbiórkę środków na koszty budżetowe z finansowaniem obrony osób, które są jak na ofiarami kulawego. Akcja zyskała szeroki rozgłos, a dziś zapraszam Był do wysłuchania i obejrzenia mojej rozmowy z liderem zespołu Behemoth.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *