Krzysztof Krawczyk nie żyje! Zmarła ikona polskiej muzyki

To kolejne smutne wieści, które napływają do nas w czasie świat wielkanocnych w 2021 roku. To niestety prawda – Krzysztof Krawczyk nie żyje. Zmarła ikona polskiej muzyki, którą kochały pokolenia melomanów.

Krzysztof Krawczyk nie żyje! Zmarła ikona polskiej muzyki

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Artysta zmarł dziś 5 kwietnia 2021 roku w wieku 74 lat. Autor piosenek i kompozytor Krzysztof Kosmala poinformował w sentymentalnym i pełnym bólu poście na Facebooku o tragicznej śmierci artysty. Jego żona właśnie potwierdziła te informacje. Fani są zrozpaczeni, a kondolencje płyną do Polski z całego świata.

Krzysztof Krawczyk nie żyje – co się stało

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Odszedł w wieku 74 lat. Jeszcze w sobotę muzyk informował, że cieszy się z powrotu ze szpitala do domu. W placówce medycznej przebywał z powodu zakażenia koronawirusem. – Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi! – pisał jeszcze kilkadziesiąt godzin temu Krzysztof Krawczyk na swoim Facebooku.

Krzysztof Krawczyk był jedną z najbardziej znanych postaci polskiej sceny muzycznej. Na jego piosenkach wychowywały się pokolenia. Informacja o tym, że muzyk nie żyje zszokowała wszystkich szczególnie w kontekście publikacji Super Expressu, z których wynikało, że “artysta z dnia na dzień czuje się coraz lepiej”.  Ta smutna informacja komentowana jest przez wielu przyjaciół w branży. Na temat twórczości wypowiedziała się już Kayah oraz Andrzej Piaseczny, którzy w rozmowie z dziennikarzami wyrazili swój ból i rozgoryczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *