Lody EKIPA – dantejskie sceny w Lidlu. Ćwierćinteligenci w akcji [VIDEO]

Lody EKIPA i dantejskie sceny w Lidlu. Wraca chytra baba z Radomia, która przy tym nagraniu wymięka! Ćwierćinteligenci w filmie akcji, w którym walka trwa o najbardziej tandetnej historii w historii naszego kraju. Nie jest nowością, że Polska to kraj kwitnącej cebuli, właśnie tak należy zdefiniować nie ludzi, a zwierzęta, bo to w końcu ssaki, walczące o najpierw papierki w sieci, a lody Ekipy, która udowadnia, że ​​Polska jest na bakier z myśleniem i racjonalnym rozumowaniem.

Dantejskie sceny w Lidlu

Dantejskie sceny w Lidlu są w Polsce na porządku dziennym. Raz Polska nosząca skarpety i sandały po wysłuchaniu całej płyty Zenka Martyniuka idzie walczyć o karpia, a później kradnie oranżadę za 2 złote ze stołu dla ubogich. Tym razem poszerzono stawka jest jeszcze większa, bo chodzi o lody najpopularniejszych idiotów w kraju. Lody EKIPA. Do sieci właśnie trafiło nagranie, na którym widać Polskę jak ona długa i szeroka.

Lody EKIPA – walka w Lidlu

Lody EKIPA i walka w Lidlu, właśnie to trzeba zobaczyć na nagraniu, które krąży po sieci. To młodzi ludzie, którzy mają być żekomą tego kraju, rzucający się na lody oznaczone godłem kretynów, którzy nie wiedzą ilu posłów zasiada w Polskim sejmie, ale wiedza za to jak umiejętnie sprzedać swój brak intelektu innym – równym sobie. Zapraszam do oglądania. To Polska właśnie .

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *