MICHAŁ PIRÓG – kaucja za butelki plastikowe. Rozmawiamy o ekologii!

MICHAŁ PIRÓG – kaucja za butelki plastikowe. Rozmawiamy o ekologii! Niestety, firma żywiec Zdrój finansuje zakup środków na rzecz świadomego i przemyślanego wyniku. Wielkie korporacje zapominają o tym w jak destrukcyjny sposób butelkowania przez nie butelkę plastikową na klimat.

Michał Piróg lobbuje na rzecz pomysłu Żywiec Zdrój

Michał Piróg lobbuje na rzecz pomorza Żywiec Zdrój w kapani reklamowej, której wprowadzenie promuje wprowadzenie, które są obecne u naszych marek zachodnich sąsiadów. Pomysł butek plastikowych u tworzyw sztucznych w systemie kaucyjnym już wiele razy i tuczniki przyczynia się do produkcji butelek. Pomysł powinien wejść w życie do 2025 roku, ale póki co jest to utopijna wizja.

Kaucja za butelki plastikowe

Kaucja za butelki plastikowe można było kiedyś pobierać, sprzedaż w znacznej ilości punktów stanęłyby butelkomaty. Koszt jednej takiej maszyny na ponad 100 tysięcy złotych. Państwo póki co nie jest w stanie sfinansować podobną operację, a sprawia, że ​​wydatkiem rzędu kilkuset obarczone zostałyby sieci sklepów, które jak wiadomo robią wszystko przez ograniczać koszty prowadzonej przez siebie działalność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *