PILNE! Przemoc policji na nagraniu wideo! Kopnął i zepchnął ze schodów mężczyznę bez powodu [VIDEO]

O przemocy policji mówi się głośno już od dawna, a wszystko za sprawą kolejnych filmików, które pojawiają się w sieci. Na wielu z nich widzimy bezpodstawną agresję werbalną mundurowych, która skierowana jest wprost w obywatelki i obywateli. Tym razem na moją skrzynkę trafiło nagranie, na którym widzimy jak policjant kopnął mężczyznę i zepchnął go ze schodów bez powodu.

Przemoc policji na nagraniu wideo

Przemoc policji na nagraniu wideo to nic nowego. Nowością jest jednak, że po tak licznych apelach wielu organizacji społecznych, funkcjonariusze nadal w poczuci całkowitej bezkarności używają przemocy wobec obywateli. Tym razem mamy do czynienia z sytuacją, w której podejmujący interwencję policjant zamiast pomóc osobie leżącej na ziemi, decyduje się ją przewrócić. Chwilę później kopie leżącego nogą, a następnie na oczach kolegi z patrolu, spycha go ze schodów. Poniżej prezentuję Wam nagranie z zajścia, które zarejestrowały kamery monitoringu.

Materiał przesłany mi przez słuchacza przedstawia brutalną interwencję policji. Poprosiłem już o komentarz w tej sprawie Komedę Główną Policji. Póki co bez odzewu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *