RAVE party W KORONACH z DRZEW techno&trance | Dj Live SET

RAVE party W KORONACH DRZEW trance&techno | Dj Live Set stream

▶️

Nad Wartą było nas 2,4 tys, nad Strzeszynem 4,2 tys – TO POKAZUJE JAK BARDZO BRAKUJE NAM IMPREZ OTWARTYCH DLA OTWARTYCH LUDZI.

⚠️

Powiemy “Wielkie Cześć” Poznaniowi!
Od maja tańczyliśmy z Wami w miejscach, w jakich nikt się nas nie spodziewał i w DUPIE MIĘLIŚMY MAINSTREAM czy okoliczny handel. To było coś, czego nikt sobie wcześniej nawet nie wyobrażał.
Wykorzystajmy naszą energię tu i teraz. 

❗️

PRZYSZŁOŚĆ JEST TERAZ

❗️

Razem zapisujemy się na stałe w imprezowej historii miasta i mamy też na nią wymierny wpływ. Dzięki właśnie Wam!

❤️

Łączy nas muzyka, która od dawna uosabia nasze charaktery. Każde z naszych niezwykłych spotkań nad Wartą i Strzeszynem, miało w sobie pierwiastek manifestacji i protestu przeciwko nazywania inności i wyłamywania się poza schemat tradycyjnego polaka, czymś złym.

🌈

Niczyj WIEK, UBIÓR, WYZNANIE, POGLĄDY, ORIENTACJA NIE MA ZNACZENIA, ponieważ łączą nas wspólne wartości takie jak #miłość#tolerancja#szacunek#jedność.

📍

Dlatego też już dziś zgodnie z daną Wam obietnicą zapraszamy Was gorąco i wakacyjnie na pierwsze i JEDYNE takie w Poznaniu wydarzenie.
WSPÓLNY RAVE W KORONACH z DRZEW – ONLINE NA ŻYWO W SIECI pośród natury w wyjątkowym klimacieZagramy dla Was tą samą ekipą, oczywiście nie zabraknie, tu nie zapowiedzianych, gości!
GDZIE? – TEREN PRYWATNY
KIEDY? – 8.08.2020
O KTÓREJ? – 19:00
SWÓJ „bilet” CEGIEŁKĘ KUPISZ TU:
https://www.paypal.me/adambysiek
– kliknij w link
– wpisz jakąkolwiek kwotę lub sugerowaną: 15 zł
– zapłać w bezpieczny i wygodny sposób
55% DOCHODU PRZELEJEMY NA KONTO ORGANIZACJI RATUJĄCEJ PRZYRODĘ a za resztę zorganizujemy kolejny RAVE LUDZI WOLNOŚCI #PEOPLEOFUNITE
Let’s rave the Poznań. Do zobaczenia.PODKREŚLAMY KOLEJNY RAZ, że NASZE WYDARZENIE MA CHARAKTER ONLINE I POLEGA NA TRANSMISJI SPACERU RAVEU. Tym razem spotkamy się na terenie prywatnym, gdzie dokładnie dowiecie się pisząc SMS na numer 735761881.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *