Shrimp House. Krewetkowa uczta na wyciągnięcie ręki!

Jako, że od dwóch miesięcy byłem bombardowany postami sponsorowanymi i reklamami informującymi i zapraszającymi do nowej lokalizacji Shrimp House postanowiłem dać namówić się reklamie i sprawdzić co słychać w nowej lokalizacji krewetkowego domu w Galerii MM. Nie zawiodłem się!

W piątkowy wieczór przekroczyliśmy próg restauracji, a raczej baru ale o tym później, z pustym żołądkiem i cieknącą ślinką zameldowaliśmy się w Galerii MM na 1 piętrze. Jako urodzeni fani krewetek nie mogliśmy podjąć decyzji od razu dlatego też zaczerpnęliśmy wiedzy u specjalisty czyli w tym wypadku miłego Pana będącego w “tabace” (duży ruch w restauracji – żargon pracowników gastronomii – PRZYP. RED). Ten pomimo sporego ruchu i braku wolnego stolika znalazł dla nas czas i opowiedział o tym co słychać w menu.

Po chwili zastanowienia zdecydowaliśmy się na krewetki w tempurze w wersji z frytkami (cena: 38 zł) oraz Shrimp Fajitas (cena: 36 zł). Wybór okazał się trafiony!

Smak obu zaserwowanych nam dań był wyśmienity. Dodatki, które urozmaicają krewetkowe potrawy są dobranie perfekcyjnie i idealnie ze sobą współgrają. Warto wspomnieć, że istnieje możliwość zamiany dipów i sosów, ponieważ nie wszystkie restauracje tego typu wykazują sie podobnym zrozumieniem dla swoich gości – tutaj jednak z tym nie był najmniejszego problemu.

Jedynym mankamentem jest fakt, że w barze musimy sami się obsłużyć. Polega to na tym, że przy wejściu od razu płacimy przy kasie i dostajemy do ręki wibrujący krążek, który informuje nas o tym, że nasze dania są gotowe do odbioru. Jednak obsługa lokalu jest na tyle uprzejma, że sama z siebie nie mając takiego obowiązku stara się obsłużyć swoich gości przy stoliku donosząc w miarę możliwości potrawy czekające na tak zwanej wydawce. Wielki plus za zaangażowanie! 🙂

Istotny jest również aspekt szerokiej i aktywnej promocji lokalu przez właścicieli z Poznania w mediach społecznościowych i nie tylko, ponieważ Ci dzielą się z nami na bieżąco aktualnymi promocjami ale i również dają nam możliwość odebrania dowolnego napoju z oferty Pepsi oraz wody w cenie 1 złotówki w zamian za zameldowanie się na Facebooku w lokalizacji Shrimp House Poznań co zmniejsza nasz rachunek już z marszu o 8 złotych zakładając, że wybieramy się zjeść we dwoje.

Jeśli jesteście fanami krewetek to jest to miejsce praktycznie bezkonkurencyjne. Analizując je pod kątem cen w menu i smaku jest rzeczywiście okej. Pamiętajcie również, że Shrimp House Poznań jest już od prawie miesiąca w nowej lokalizacji – czyli na 1 piętrze w Galerii MM.

red, Adam Bysiek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *