TECHNO-KULTURA – Nico Moreno i BEXA wystąpią w Warszawie już w ten weekend!

TECHNO-KULTURA ewidentnie rzuca wyzwanie konkurencji w Warszawie. Analizując line-upy wydarzeń i imprez w najbliższy weekend nie sposób nie dostrzec, że to właśnie przy ul. Szwedzkiej 2 (hala nr. 8) będzie dziać się w ten weekend najwięcej! Jakub Kubiński, Przemek Garsija Kanarek i Marcin Olszewski zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko.

Techno-Kultura wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy

Bez wątpienia Techno-Kultura jest wyjątkowym miejscem na imprezowej mapie Warszawy. Hala przy ul. Szwedzkiej 2 jest całą pewnością jednym z największych miejsc w regionie, w którym regularnie odbywają się rave’y. W tym tygodniu fani techno mogą liczyć na spotkanie z jedną z ikon tego gatunku – gościem specjalnym będzie francuski producent i muzyk Nico Moreno. Zanim ten stanie za deckami, publikę rozrusza znana wszystkim raverom BEXA! Zapowiada się epicka noc!

Kultura Wysoka jedną z największych powierzchni eventowej w stolicy

Kultura Wysoka jest jest jedną z z największych powierzchni eventowych w stoicy. Sama nazwa bezpośrednio nawiązuje do wydarzeń, które odbywają się tutaj cyklicznie. Chociażby wczoraj, właśnie w tym miejscu, swój kameralny koncert zagrał Czesław Mozil, rozstrzygnięto tu także renomowany konkurs Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic. Całym obiektem zarządza oddany swej pracy Marcin Olszewski – to on dba o najmniejsze detale organizowanych w tym miejscu wydarzeń kulturalnych i eventów komercyjnych. W rozmowie z nami podkreśla jak ważne jest dla niego to miejsce.

Znajdujemy się w budynku, który jest zabytkiem. Wyjątkowe wnętrze sprawia, że jesteśmy w stanie zaaranżować naszą przestrzeń w każdy możliwy sposób. Odbywają się u nas koncerty gwiazd, znanych artystów, wernisaże, wystawy, a także wspomniane rave’y. Zapraszamy każdego do współpracy, ponieważ naprawdę mamy się czym chwalić – mam na myśli sporą kubaturę naszego lokalu (hala nr. 8 przy Szwedzkiej 2 – przyp. red.) i ogrom możliwości związanych z dostosowaniem tej wielkiej hali do potrzeb naszych wspólników i klientów – mówi współwłaściciel Techno-Kultury i właściciel Kultury Wysokiej Marcin Olszewski

Jeśli nadal zastanawiacie się nad tym co robić w najbliższy weekend w Warszawie, to koniecznie już teraz zapiszcie w kalendarzu informację o występie Nico Moreno i BEXY w Techno-Kulturze. Artyście zagrają dla Was 12 czerwca 2021 roku. Z kolei jeśli poszukujecie wyjątkowego obiektu, w którym chcecie zrealizować swoje wydarzenie – koniecznie skontaktujcie się z Kulturą Wysoką!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *