Warsaw Shore: Maciej Szczukiewicz masturbował się na wizji patrząc na pijaną Oliwię

Warsaw Shore: ekipa z Warszawy to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów telewizji telewizyjnej, którego odbiorcami z regulacjami są ćwierćinteligenci usiłujący zaspokoić swoje niezaspokojone potrzeby na równych sobie miasta intelektualnego idiotów. Jednym z uczniów jest niezaspokojony seksualnie Maciej Szczukiewicz , który po prostu masturbował się program na Oliwię – dziewczynę, która zaliczyła tak zwanego zgona na program programu .

maciej szczukiewicz
Maciej Szczukiewicz i Oliwia Dziatkiewicz

Maciej Szczukiewicz masturbował się na wizji

Podczas odcinka Warsaw Shore: ekipa z Warszawy widzowie miały okazje zobaczyć scenę rodem z tych, które znamy z opowieści o zboczeńcach i niewyżytych seksualnie osobach pokroju chociażby Mariusz Trynkiewicza. Jedyna zmienna to target wiekowy osoby, które po części są ofiarami, a po części wyrażają zgodę na takie zachowanie. Maciej Szczukiewicz masturbował się na wizji po tym jak jakaś odmówiła mu jedna z uczestniczek programu. Oliwia Dziatkiewicz, bo o niej mowa, odmówiła zbliżenia swojemu adoratorowi, ponieważ była pijana – nie trudno do wywnioskować analizując jej poczynania przed kamerami w tamtym momencie.Oglądając 2. odcinek pokaż widzimy jak Maciej Szczukiewicz udaje się do sypialni wraz z koleżanką z planu, po czym gdy ta odmawia mu – ten postanawia zrobić sobie dobrze film na pijaną koleżankę leżącą obok.

Maciej Szczukiewicz – jest wniosek o usunięcie z programu

Po tym jak wyemitowano odcinek ze sceną masturbacji w sieci zważało. Fala krytyki zalała producentów programu. Widowie domagali sie natychmiastowego programu Macieja Szczukiewicza z programu.

 – Powinniście usunąć go z programu. To jest przemoc seksualna,

– Czekamy na wyjaśnienia co do spraw z Maćkiem. Jak wyglądało zachowanie takie zachowanie?

– Czy będzie JAKAKOLWIEK Wasza reakcja na zachowanie Maćka w drugim odcinku? Z tego, co wiem, to zdążyliście już edytować wideo, ale w Internecie nic nie ginie. Jesteście młodzieżową atrakcyjni telewizyjni i powinniście twardo stać za ofiarami przemocy (tak, to było karalne).

Ostatecznie produkcja zdecydowała się na usunięcie fragmentu z oświadczenia intelektualnego i moralnego ignoranta i wystosowała oświadczenie w tej sprawie.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *