Whiskey in the Jar. Świątynia wołowiny.

Za namową przyjaciela kolejny raz odwiedziłem Whiskey in the Jar. Świątynia wołowiny – tak można określić to miejsce z czystym sumieniem. Nie znam, a na pewno nie kojarzę, tak smacznego miejsca, którego od lat solidnym i stabilnym fundamentem karty jest właśnie ten rodzaj mięsa.

Przygotowywany na dziesiątki sposobów, zgodnie z wytycznymi gości, w wielu gatunkach, o różnej gramaturze – stek. Na samo wspomnienie sprzed kilku dni mam w głowie tlyko jedną myśl – kiedy zawitać tam kolejny raz? Oczywiście, że jak najszybciej.

Whiskey in the Jar słynie z serwowanych przez siebie steków podawanych w towarzystwie pysznych i przemyślanych dodatków, które są idealnym dopełnieniem smaku z soczystego i krwistego mięsa wołowego. Fani tej miejscówki są podzieleni podobnie jak Poslka po ostatnich wyborach. jedna grupa udaje się tutaj na stekową ucztę, a druga popijając perfekcyjnie przygotowanego drinka romyśla nad tym, którego tym razem burgera skosztować. jedno łączy te dwie grupy gości – nikt z tąd nigdy głodny lub nienasycony nigdy nie wychodzi.

Porcje są tutaj rzeczywiście sporych rozmiarów. niezależnie od tego, na którą finalnie pozycję z karty finalnie się zdecydujemy. Klimat rodem z teksańskich gangów motocyklowych z USA połączony z muzyk a rockową sprawia, że nie tylko wewnątrz lokalu, ale i w jego ogródku czujemy się jak w innym świecie, w którym dominuje ryk silnika Harleya, skóra i tatuaże. W sieci znaleźć możemy dziesiątki rankingów zatytułowanych “Ranking najlepszych burgerów”, ale co zrobić w sytuacji. gdy danej restauracji nie można ująć w żadnym z nich, ponieważ ta jakością i pomysłowością serwowanych da najzwyczajniej w świecie deklasuje konkurencję.

Takim miejscem bez wątpienia jest Whiskey in the Jar. Warto sprawdzić ich kartę nie tylko w sieci klikając tutaj, ale przede wszystkim siadając przy stole w świątyni wołowiny na płycie Starego Rynku w Poznaniu i biorąc ją do ręki. Nowoczesna, przemyślana w najmniejszych detalach, również tych czysto wizualnych, dopracowana wręcz do perfekcji – przeniesie każdego na planetę steków i prawdziwych, rasowych burgerów, których samku nie zapomnimy na bardzo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *