WIELKIE OTWARCIE SEZONU NAD WARTĄ 2021 – Dj Live Set Stream [MATTHAVE & BYSIEK]

WIELKIE OTWARCIE SEZONU NAD WARTĄ 2021 – Dj Live Set Stream , to kontynuacja projektu sprzed roku, który spotkał się z dużym zainteresowaniem lokalnej młodzieży. Przed nami kolejna edycja i cykl wydarzeń muzycznych!

WIELKIE OTWARCIE SEZONU NAD WARTĄ 2021

WIELKIE OTWARCIE SEZONU NAD WARTĄ 2021. Jedni mówią #otwieraMY, a my mówimy #wracaMY, #tańczyMY#graMY i #spotykaMY się znów nad Wartą w niezmienionym składzie: Adam BYSIEK i DJ MATTHAVE (Mateusz Pałczyński).
Choć po jesienno-zimowej przerwie również nas dzielą kilometry, bo MATTHAVE nadal dzielnie reprezentuje poznański multipleks wiosennych i letnich spotkań, a Adam BYSIEK postawił na Warszawę gdzie pracuje na komercyjnych antenach ogólnopolskich stacji radiowych – postanowiliśmy, że dotrzymamy słowa i pokonując niejednokrotnie po kilkaset kilometrów będziemy tworzyć wspólnie z Wami te wyjątkowe noce pełne uniesień, wolności oraz dobrych technicznych i elektronicznych brzmień.
Kolejny raz chcemy skupić się wokół ważnych dla wszystkich wartości: wolności, wzajemnego szacunku i tolerancji 💓 Razem zadamy kłam teoriom intelektualnych ignorantów, z których wynika, że reprezentantki i reprezentanci młodego pokolenia nie interesują się tym co istotne z punktu widzenia społeczeństwa obywatelskiego. Jesteśmy pewni, że podobnie jak nam, tak i Wam, zależy na tym by dobrze się bawić i by po prostu móc żyć normalnie.
Wspomniana normalność została nam zabrana przez politycznych dygnitarzy, którzy zamiast identyfikować się #WOLNOŚCIĄ i sprawami ważnymi z punktu widzenia młodzieży wolą zająć się próbą wprowadzenia prawa penalizującego aborcję i chociażby posiadanie (leku wg. WHO – przyp. Red) marihuany.
❌, ale codziennie jesteśmy bombardowani depeszami policyjnymi, z których wynika, że – tu cytat: „policjanci robili gang narkotykowy” – dwóch licealistów z blantem złapali… Ale od 27 lat nie potrafią załapać mordercy komendanta głównego policji.
Tym razem wspólnie zatańczymy, będziemy się bawić, ale też zamanifestujemy to kim jesteśmy, a przecież WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI WOLNOŚCI I JEDNOŚCI, co z resztą kilkukrotnie pokazywaliśmy bawiąc się przed rokiem nad Wartą, Strzeszynem i w Koronach Drzew 🥂.
MÓWIMY GŁOŚNE – #WRACAMY!

Spontaniczne zgromadzenie nie jest wykroczeniem

Spontaniczne zgromadzenie nie jest wykroczeniem! Koniec z karaniem za zgodne z prawem spontaniczne zgromadzenia! Koniec z karaniem za chęć zabawy na świeżym powietrzu! Koniec z szufladkowaniem nas – ludzi młodych na lepszych i mniej „kumatych” ze względu na wiek. Jako Wasi starsi koledzy chcemy Wam pomóc w Waszej walce o uznanie Waszych poglądów za ważne i słuszne. Po to tu znów wracamy.

Wielka impreza nad Wartą 2021 – kto zagra?

Wielka impreza nad Wartą 2021 – kto zagra? Tego dnia zagramy dla Was w duecie: DJ MATTHAVE i ADAM BYSIEK – przywitamy Was chill’outowym, elektronicznym brzmieniem, tak aby ten sezon 2021 rozpoczął się z uśmiecham na twarzy, a wraz z biegiem czasu przejdziemy do nieco mocniejszych uderzeń, rodem z Berghain i Tresor, które pewnie kojarzycie z Berlina
*Oczywiście wydarzenie ma charakter online, a dj’e, którzy tego dnia będą transmitować swoje sety na żywo na antenie ogólnopolskiej rozgłośni radiowej nie ponoszą odpowiedzialności prawnej i karnej za indywidualne decyzje biernych spacerowiczów, którzy tego dnia zechcą wybrać się na spacer we wspomnianej w poście okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *