Wiesław Wójcik nie żyje!

To najsmutniejsza informacja tegorocznych świat wielkanocnych. Wiesław Wójcik nie żyje! W dniu 4 kwietnia 2021 roku zmarł wybitny aktor, który występował w produkcjach Andrzeja Wajdy oraz popularnych serialach.

Wiesław Wójcik nie żyje – co się stało

Wiesław Wójcik nie żyje. Aktor zmarł w wieku 75. lat. Przez całe swoje życie był aktywny zawodowo, występował w wielu produkcjach telewizyjnych w tym m.in.  “Grzesznym żywocie Franciszka Buły” Janusza Kidawy, “Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny” Janusza Majewskiego czy “Śmierć jak kromka chleba” Kazimierza Kutza.

Wiesław Wójcik nie żyje – pożegnanie

W związku z tym, że Wiesław Wójcik nie żyje w social mediach pojawiają się kolejne wpisy, w których koledzy z plany wspominają swojego kolegę, wybitnego aktora.  – “Odszedł dziś Wiesław Wójcik, aktor – towarzysz Jodła w ‘Człowieku z marmuru’, a niedawno król Władysław Łokietek. Bywał ostatnimi laty na Reformackiej, aktywny, kipiał humorem: opowiadał pyszną, rodzinną, anegdotę o sztucznej szczęce Piłsudskiego. Dusza człowiek. Artysta. RIP” – żegna aktora w swoim poście na Twitterze jeden z internautów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *